X
تبلیغات
زولا

سورنا فایل

جستجو

دربین هزاران فایل آماده دانلود فایل مورد نظر خود را جستجو کنید

دانلود پاورپوینت طرح ریزی محل شرکت و انگیزه های کارکرد غیر مالی

اختصاصی از سورنا فایل دانلود پاورپوینت طرح ریزی محل شرکت و انگیزه های کارکرد غیر مالی دانلود با لینک مستقیم و پر سرعت .

 

دسته بندی : پاورپوینت 

نوع فایل:  ppt _ pptx

( قابلیت ویرایش )

 


 قسمتی از اسلاید پاورپوینت : 

 

تعداد اسلاید : 41 صفحه

بسم اللّه الرحمن الرحیم عنوان : طرح ریزی محل شرکت و انگیزه های کارکرد غیر مالی 2 تأثیر پیوسته روی کارکرد شرکتی برخی پژوهشها نشان می‌دهد که اجرای سیستم‌های طرح ریزی محل شرکت EPR بهبود‌دهنده کارکرد شرکت است در صورتیکه پژوهش دیگری نشان می‌دهد که مشمول انگیزه های کارکرد غیر مالی NFPI در قرردادهای جبرانی اجرائی نیز افزایش دهنده کارکرد است .
چون سیستم های EPR طراحی می‌شوند برای تغییر شاخص های کارکرد کلیدی در طبیعت بطور مالی و غیرمالی هستند .
سوال پژوهش اولیه که دراینجا آزمایش شد می پرسد ، آیا پذیرش پیوسته EPR و استفاده NFPI حاصل دهنده تاثیر همکاری کننده روی کارکرد شرکتی است؟
3 در مطالعه جاری ، کارکرد توسط برگشت روی سرمایه ها ROA و برگشت کالاهای ROS منعکس می‌شود .
روی هم رفته نتایج مطالعه نشان می دهد که استفاده ترکیبی EPR و NFPI بطور چشمگیر ROA بالاتر کوتاه مدت و دراز مدت و ROS را نسبت به شرکت‌های فقط EPR می‌دهد و ROA و ROS کوتاه مدت و ROS بلند مدت نسبت به شرکتهای فقط NFPI یافته های پژوهش پیشنهاد کننده بینش‌های با ارزش در قالب اشارات تئوریک وعملی پذیرش پیوسته EPR و NFPI است .
4 مقدمه سیستمهای طرح ریزی محل شرکت EPR تبدیل کننده فرآیندهای تجارتی و تکنولوژیهای اطلاعات به رشته همزمان رویه‌ها ، کاربردها و متریک‌ها است که محدودیت ها و مرزهای بین تجارتی و درون شرکت تجارتی را می سنجد .
سیستم‌های EPR انتظار می‌روند که بهبود دهنده کارکرد روی همرفته شرتک است ابتدا بدلیل فرایندهای تجاری مجدداً طرح شده ، عملکردهای تجارتی یکپارچه ، سیکل‌های گزارش شتابدار و تواناییهای توسعه یافته اطلاعات .
با ملاحظه مورد آخری ، سیستم های EPRنه تنها فراهم کننده متریک‌های مالی مرسوم برای تصمیم گیرندگان هستند ، بلکه توانای پیشنهاد شاخص های کارکرد غیر مالی نیز می‌باشد .
5 تئوری اقتصادی نشان می‌دهد که مشمول معیارهای مالی محرک‌های کارکرد غیرمالی NEPI در قراردادهای اجرایی مدیریتی باید افزایش دهنده کارکرد کل شرکت باشد .
همانطور که مشخص شده بهتر کننده اقدامات مدیران بااهداف سرمایه گذاران است .
هدف مطالعه جاری عبارت است از آزمون اندازه‌ای که پذیرفتن ترکیبی ERP و استفاده NEPI حاصل دهنده تاثیر همکاری روی کارکرد شرکت باشد .
6 حین آنکه یافته های روی تاثیرات کارکرد سیستم‌های EPR مبهم هستند ، دو مطالعه بطور چشمگیر نشان دهنده بازگشت بیشتر روی کالاها ROS متکی بر اعلان اجرای EPR بوده و بطور چشمگیربازگشت دراز مدت بزرگتری از سرمایه ROS برای قبول‌کنندگان EPR نسبت به غیر قبول ‌کنندگان هستند .
با ملاحظه استفاده NFPI در قراردادهای جبرانی ، یک مطالعه تجربی اخیر نشان می دهد که پذیرش ، همانطور که با فیر پذیرش مقایسه شده ، از NFPI بهبود‌دهنده ROS بلند و کوتاه مدت است و نیز ROA بلند مدت .
مطالعه اخیر توسعه دهنده این دو خط پژوهش است توسط آزمودن مقداری که به آن پذیرش پیوسته ERP و NFPI افزایش دهنده کارکرد شرکت است ، همانطور که توسط ROA و ROS منعکس شده است .
7 مطابق با تئوری کنترل مقایسه بین دستگاه اعصاب انسان با دستگاه مکانیکی ، تصمیم گیرندگان نیاز دارند به دریافت بازخورد روی شاخص‌های کارکرد کلیدی در زمان کافی برای اعلان انحرافات غیر انتظاری

  متن بالا فقط قسمتی از اسلاید پاورپوینت میباشد،شما بعد از پرداخت آنلاین ، فایل کامل را فورا دانلود نمایید 

 


  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف فروشگاه کمک به سیستم آموزشی و یادگیری ، علم آموزان میهن عزیزمان میباشد. 


  

 « پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »
دانلود با لینک مستقیم


دانلود پاورپوینت طرح ریزی محل شرکت و انگیزه های کارکرد غیر مالی
نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)